Simuna Vabatahtliku Tuletõrje Selts

Tuletõrje 95. aastapäev


PÄÄSTEAMET
Ida päästekeskus
2. septembril 2014

Ida päästekeskus tähistas Tapal tuletõrje 95. aastapäeva

Ida päästekeskusel on traditsiooniks tähistada igal aastal tuletõrje aastapäeva ja selle raames tänab päästekeskuse juht tublisid teenistujaid ja koostööpartnereid ning antakse päästeteenistuse staažimärgid pikaajalistele teenistujatele.

Tänavu oli meiega koos Tapa päästekomandos 95. aastapäeva tähistamas siseminister Hanno Pevkur, kes andis üle staažimärgid. 23- l Ida päästekeskuse teenistujal on tänaseks täitnud 20 aastat, viiel 25 aastat ja seitsmel teenistujal on ette näidata 30 aastat päästealast töökogemust.

Hanno Pevkur sõnas, et päästja töö tegemiseks on lisaks tavapärasele töötahtele vaja ka suurt südant ning soovi inimesi aidata. „Samas mõistame kõik, et turvalisema ühiskonna jaoks peab lisaks päästjate panusele panustama ka iga eestimaalane. Vaid üheskoos enda ja oma lähedaste turvalisust tagades muudame ka riigi tervikuna turvalisemaks,“ rääkis siseminister staažimärkide pidulikul üleandmisel.

Tänukirju on sel aastal jagada 48-le tublile teenistujale ja koostööpartnerile, kes on panustanud ennetustegevusse, toetanud vabatahtlikkuse arengut või on muu tegevusega silmapaistnud.

„Mul on heameel, et Virumaal töötavad väga kohusetundlikud, abivalmis ja professionaalsed päästeteenistujad,“ sõnas Ida päästekeskuse juht Ailar Holzmann.  Ta lisas, et Ida päästekeskusel on ka väga head koostööpartnerid: vabatahtlikud, kohalikud omavalitsused, ettevõtted ja asutused ning loomulikult Virumaa inimesed kellega koos ja koostöös on päästel parem ning tulemuslikum jõuda püstitatud eesmärkide saavutamiseni. „Igaühe kaasabil ja koostöös saame muuta meie elukeskkonda turvalisemaks,“ rõhutas Holzmann.

Ida päästekeskuse tänukirja saavad koostööpartnerid vabatahtlikest päästekomandodest Väino Virks (Vajangu VPK), Toomas Tooming (Avinurme VPK) ja Mart Pruul (Simuna VPK).

Üritus on pidulik, kuid sinna sisse on põimitud meelelahutuslikke vahepalasid. Sel korral on esinema kutsutud Politsei- ja piirivalve ameti vähendatud koosseisus orkester ning Tapa Gümnaasiumi mudilaskoor.

2014-09-12 11.06.54   2014-09-12 11.03.09

Advertisements

14. sept. 2014 - Posted by | Uudised

Kommentaare veel pole.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: