Simuna Vabatahtliku Tuletõrje Selts

Pidupäev!


Täna 5 aastat tagasi kell 18:00 toimus meie MTÜ asutamiskoosolek Simuna rahvamajas. Segadust ja teadmatust oli tol ajal seoses riikliku päästekomando sulgemisega palju, samas kohaletulnute osas valitses täielik üksmeel vabatahtliku komando loomiseks. Muidugi oli ka kahtlejaid, kas meie vabatahtlik komando üldse tööle hakkab või kui hakkab, siis kauaks jätkub jaksu ja tegutsemistahet. Täna võime öelda, et tegutsemistahe otsa ei ole saanud, seda jätkub veel pikemaks ning meie MTÜ tegutseb täie hooga. Loomulikult ei ütleks keegi meist ära suurenevast liikmehulgast ja ka vabatahtlikest, kes oleksid valmis ka väljasõitudel käima.

Viimase aasta jooksul on meil aga olnud mitmeid uuendusi – meie garaaži jõudis Baruto masin, samuti üks uunikum-päästeauto. Oleme võtnud vastu enda jaoks väljakutse ning kirjutanud projekte, et parendada komandohoonet ja uuendada varustust.

Ja muideks, lisaks sellele, et täna on meil 5-aastane sünnipäev, saab sel aastal ka 110 aastat esmakordsest Simuna Vabatahtliku Tuletõrje Seltsi loomisest, nii et sel aastal on mida tähistada!

Palju, palju õnne ja aitäh ka kõigile vabatahtlikele, kes on meie MTÜ liikmed!

Advertisements

12. märts 2015 - Posted by | Uudised

Kommentaare veel pole.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: