Simuna Vabatahtliku Tuletõrje Selts

Pidupäev!


Täna 5 aastat tagasi kell 18:00 toimus meie MTÜ asutamiskoosolek Simuna rahvamajas. Segadust ja teadmatust oli tol ajal seoses riikliku päästekomando sulgemisega palju, samas kohaletulnute osas valitses täielik üksmeel vabatahtliku komando loomiseks. Muidugi oli ka kahtlejaid, kas meie vabatahtlik komando üldse tööle hakkab või kui hakkab, siis kauaks jätkub jaksu ja tegutsemistahet. Täna võime öelda, et tegutsemistahe otsa ei ole saanud, seda jätkub veel pikemaks ning meie MTÜ tegutseb täie hooga. Loomulikult ei ütleks keegi meist ära suurenevast liikmehulgast ja ka vabatahtlikest, kes oleksid valmis ka väljasõitudel käima.

Viimase aasta jooksul on meil aga olnud mitmeid uuendusi – meie garaaži jõudis Baruto masin, samuti üks uunikum-päästeauto. Oleme võtnud vastu enda jaoks väljakutse ning kirjutanud projekte, et parendada komandohoonet ja uuendada varustust.

Ja muideks, lisaks sellele, et täna on meil 5-aastane sünnipäev, saab sel aastal ka 110 aastat esmakordsest Simuna Vabatahtliku Tuletõrje Seltsi loomisest, nii et sel aastal on mida tähistada!

Palju, palju õnne ja aitäh ka kõigile vabatahtlikele, kes on meie MTÜ liikmed!

Advertisements

12. märts 2015 - Posted by | Uudised

Kommentaare veel pole.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: